לימודי שוק ההון, איך בכלל מתחילים

תמיד חלמתם לפרוע את המשכנתא, לנסוע יותר לחו”ל לתת לילדים יותר חוגים אולי חינוך יותר גבוה? להשקיע בעתיד שלהם בכל מיני תוכניות פיננסיות לטווח הארוך, אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום לימודי שוק ההון ולהתחיל להשקיע כפי שילמדו אתכם, אולי יש סיכוי שתוכלו להגשים את חלומותיכם, לעשות כסף, הרבה כסף מהבית, אבל חייבים ללמוד את שוק ההון, חבל שתתרסקו ותפסידו הרבה כסף אם תיכנסו בלי לרכוש ידע מקצועי בתחום.

איפה אפשר ללמוד את שוק ההון

שוק ההון הוא נושא סבוך ומורכב שחייבים ללמוד אותו במקום מהימן עם שם והמלצות, חשוב לוודא שיש באותו מוסד ללימודי שוק ההון מרצים שבאו מהתחום שטובים במה שהם מלמדים, חשוב לוודא שבאותו מוסד לימודים, יש מעין חדר עסקאות שבו ניתן ממש לראות איך עובד שוק ההון הלכה למעשה, יש מוסדות שעובדים עם מערכות מסחר ווירטואליות ויש שאפילו יכולים להכניס אתכם למערכות מסחר בזמן אמיתי, חשוב שתיזהרו, אתם רק מתלמדים, אם יש לכם כסף להשקיע בהשקעות אלו, אז תוכלו להיכנס להרפתקה שכזו אבל אם לא, מומלץ שלא.

מומלץ שתלמדו כמה שאפשר על שוק ההון, מהם אג”חים, אופציות, קרן השתלמות, קרנות פנסיה, מניות, ירידת ערך עליית ערך, מהו הפסד איך להתמודד איתו, האם למכור את המניות במהירות הבזק או להשאיר אותן עדיין, מהו רעיון של פיזור מניות, האם זה יכול לשמור הרבה יותר טוב על ההשקעות שלך, או שעדיף לך להשקיע במניה אחת חזקה.

תזכרו שמדובר בלימודים תובעניים מאוד שתצטרכו להיות רציניים עד מאוד כלפיהם, לדעת לסחור זה לא עניין של מה בכך ומוסד לימודים טוב שמתעסק בלימודי שוק ההון יכול לעזור לך גם להיות סוחר טוב לעתיד שיכול להניב רווחים נאים מידיעה טובה בהשקעותיו, אבל גם ילמדו אותך איך תוכל להתמודד עם הפסדים, מה עושים עם השקעות שירדו לטימיון.

כידוע ההשקעות בבורסה הן לא עניין של בטוח 100 אחוז, יום אחד המניה שהשקעת בה יכולה לנסוק בכמה וכמה אחוזים ולשמח אותך עד מאוד, אבל יום אחד היא יכולה גם להתרסק, אתה רק משקיע, וחשוב שתדע איפה להשקיע ותלמד זאת מהטובים ביותר בתחום לימודי שוק ההון.

http://www.smartcapital.co.il/IndependentTrading/מרכז-הדרכה

לימודי שוק ההון